najczęściej zadawane pytania

JAKIE TABLETY OFERUJECIE?

To zależy na co się umówimy. Dlatego same tablety (oraz mocowania) nie są objęte wyceną standardową. Jedni klienci wolą mieć topowe modele, a inni preferują budżetowe. Jeżeli chcesz otrzymać tablety na własność, wspólnie wybierzemy odpowiedni model.
Nasze ankiety działają obecnie na tabletach z Androidem.

ILE TRWA URUCHOMIENIE PROJEKTU?

Możemy bardzo szybko, nawet w 2-3 dni. Ale lepiej dać sobie trochę czasu na przygotowanie projektu oraz ludzi w organizacji.

JAK UŁOŻYĆ PYTANIA?

W każdym planie masz pewną możliwość modyfikacji / wyboru wersji pytania. Chętnie Ci podpowiemy, które będą w najlepszy sposób realizować Twoje potrzeby. Mamy duże doświadczenie w organizacji programów tego typu i na pewno pomożemy Ci zbudować program, który przyniesie Twojej firmie realną wartość.

MAM JUŻ TABLETY. CZY MOŻEMY NA NICH URUCHOMIĆ ANKIETĘ?

Raczej tak. Prześlij nam specyfikację posiadanych tabletów, a my zweryfikujemy ich odpowiedniość. Możemy też uruchomić testową ankietę, tak żebyś i Ty miał komfort decyzji. Minimalne wymagania dla tabletów to: Android 7 lub nowszy oraz min. 1 GB RAM.

PO CO MI STOJAK / UCHWYT NA TABLET?

Mocowanie tabletu potrzebne jest z kilku powodów. Po pierwsze, gwarantuje stabilną konstrukcję, dzięki czemu komfort dzielenia się opiniami jest zdecydowanie wyższy. Po drugie, do takiego uchwytu możesz przyczepić atrakcyjną komunikację, zachecającą do podzielenia się opinią. Po trzecie, uchwyt zawiera zazwyczaj mocowanie antykradzieżowe, więc sprzęt jest cały czas bezpieczny.

CZY POTRZEBNY JEST DOSTĘP DO INTERNETU?

Generalnie, tak. Internet jest potrzebny, by móc aktualizować ankiety oraz przesyłać dane z tabletu na nasz serwer. W przypadku czasowego braku internetu nic jednak nie tracisz: dane są zbierane cały czas. Zostaną przesłane do nas w momencie przywrócenia połączenia.

MACIE FAJNY SYSTEM, ALE JA MAM LEPSZY. CZY MOŻECIE PRZESYŁAĆ DANE DO NIEGO?

Po pierwsze, nie wierzymy – nasz system jest najlepszy. Istnieje możliwość integracji poprzez nasze API. Z przyjemnością omówimy tą kwestię i pomożemy w samej integracji.

ZARZĄDZANIE TYMI WSZYSTKIMI TABLETAMI, ZMIANA ANKIET – TO PEWNIE JEST TRUDNE?

Otóż nie! W ramach naszej usługi otrzymujesz pełne wsparcie: to my programujemy ankietę, monitorujemy, czy wszystkie tablety są podpięte i zbierają dane, dbamy o aktualizację oraz opracowanie systemu raportowania. Twoje zaangażowanie w tych działaniach jest minimalne.